ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

یکی از خدمات ترجمه ۴، ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه‌های فنی، پزشکی، ادبی، مذهبی و غیره می‌باشد. ترجمه ۴، دارای سه بخش خدمات ترجمه، ویرایش – بازخوانی و خدمات بومی‌سازی اپلیکیشن و وب‌سایت است. هر سه بخش طیف وسیعی از خدمات انگلیسی به فارسی را ارائه می‌کنند:

  • ترجمه انگلیسی به فارسی در تمامی زمینه‌ها و تخصص‌ها
  • بومی‌سازی نرم‌افزار و رابط کاربری اپلیکیشن های موبایل
  • تولید محتوا به‌منظور بهینه‌سازی وب‌سایت – SEO
  • ترجمه مالتی مدیا و فایل‌های چندرسانه‌ای
  • ویرایش و بازخوانی حرفه‌ای
  • سنجش کیفیت و اعتبار مقاله نوشته‌شده به زبان انگلیسی
  • مشاوره در خصوص ترجمه و ویرایش
  • ترجمه تلفنی

رویکرد منحصربه‌فرد کیفیت‌سنجی ترجمه ۴، کیفیت خدمات ارائه‌شده را تضمین می‌کند. مأموریت ما در ترجمه ۴، افزایش سطح استاندارد کیفیت ترجمه و بومی‌سازی در کشور است. این مأموریتی است که ما را روبه‌جلو می‌راند و ما را از دیگر شرکت‌های مشابه جدا می‌سازد.

درباره زبان فارسی

زبان فارسی، زبان رسمی ایران، افغانستان و تاجیکستان است. فارسی در بسیاری از کشورهایی که معمولاً به‌عنوان زبان اقلیت شمرده می‌شود، زبان رسمی محسوب نمی‌شود. ازبکستان، عراق، ترکیه، قطر، پاکستان و کویت کشورهایی هستند که می‌توان جوامع فارسی‌زبان را در آن‌ها یافت. در سراسر جهان حدود ۱۰۰ میلیون نفر فارسی‌زبان وجود دارد. واژه «پارسی- Persian» مورداستفاده در جوامع غربی مترادف با واژه «فارسی» رایج در خاورمیانه است.

زبان فارسی یکی از اعضای زبان‌های هندواروپایی به شمار می‌آید که در زیرشاخه زبان ایرانیان قرارگرفته است. در غرب معمولاً زبان پارسی (Persian) را به زبان فارسی (Farsi) ترجیح می‌دهند. باوجوداین ترجیح در غرب، بسیاری از مردم فارسی‌زبان کلمه «فارسی» را هنگام اشاره به زبان مورداستفاده‌شان برمی‌گزینند. فارسی رایج‌ترین زبان اما تنها یکی از زبان‌های مورداستفاده فارسی‌زبانان است. در سال‌های اخیر به دلیل اثرات جهانی‌شدن و رسانه‌های جمعی، بسیاری از کلمات فارسی وارد زبان انگلیسی شده است. کلماتی همچون: Balcony, Cash, Magic.

سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی

این نکته قابل درنگ است که عمل ترجمه صرفاً جایگزینی کلمات یک‌زبان با کلمات زبانی دیگر نیست.

contact-us
توصیه می‌کنیم که اگر شما یا شرکتتان نیاز به ترجمه ای باکیفیت دارید، مترجم عمومی استخدام نکنید. لطفاً با کارشناسان ارشد ترجمه ۴، از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید تا در خصوص ترجمه مناسب مشاوره کسب نمایید.
به خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی نیاز دارید؟ روی ترجمه ۴ حساب کنید.

ترجمه ۴ توجه ویژه‌ای به کیفیت و جلب اعتماد شما دارد. بر این باوریم که این رویکرد برای حفظ رابطه‌ای دوطرفه و درازمدت با مشتریان ضروری است. مترجمان توانای ما با استفاده از تجربه‌شان، خود را با نیاز مشتری منطبق کرده تا ترجمه‌ای برتر ارائه کنند. مهم نیست که چه نوع ترجمه ای مدنظر شماست، ترجمه ۴ از حد انتظارات شما فراتر خواهد بود.