ترجمه مقاله – ISI

ترجمه 4

ترجمه مقاله

تدوین و انتشار مقاله در مجلات علمی بین‌المللی که به زبان ارتباطی بین‌المللی تبدیل‌شده است، بدون ترجمه مناسب و دقیق آن‌ها به زبان انگلیسی غیرممکن است. علاوه بر این، کیفیت ترجمه نقش مهمی در متن نهایی ایفا می‌کند، زیرا مسائل علمی، ظرایف و ویژگی‌های منحصربه‌فردی در این متون موجود است که در صورت ترجمه ناصحیح ممکن است توسط خواننده به‌غلط تعبیر شود.

اگر دانش کافی از زبان انگلیسی ندارید، اما قصد دارید مقالات خود را در نشریات بین‌المللی منتشر کنید و یافته‌های خود را با متخصصان رشته خود به اشتراک بگذارید، خوشحال خواهیم شد شما را با شیوه‌ای ساده، سریع و صحیح یاری‌رسانیم.

ترجمه ۴ خدماتی در رابطه با ترجمه صحیح و دقیق موضوعات علمی فراهم آورده است. ازآنجایی‌که مترجم به‌تنهایی قادر نخواهد بود توقعات نشریات بین‌المللی را به‌تنهایی برآورده سازد، بدین منظور تیم ترجمه ۴ از مترجمان ارشد باسابقه‌ی چاپ مقالات بین‌المللی استفاده می‌کند، زیرا صرفاً ارائه خدمات ترجمه مقاله که به‌وفور می‌توان آن را یافت کفایت چنین پروژه‌هایی را نمی‌ دهد.

ترجمه مقاله ISI

ازآنجاکه ترجمه ۴ در ترجمه مقاله بخصوص مقاله ISI در نشریات علمی بین‌المللی تخصص دارد، به‌تمامی استاندارهای موردنیاز چنین نشریاتی کاملاً آگاه است. لازم به ذکر است که مترجمان ترجمه ۴، به دلیل انجام چنین پروژه‌هایی به‌طور منظم، از سرعت بالایی برخوردار بوده و سبب می‌شوند تا مقاله شما به‌سرعت آماده چاپ شود.

اگر سؤالی در رابطه با مقاله ISI و یا خدمات دیگر دارید، لطفاً با از طریق بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید – خوشحال می‌شویم شمارا دررسیدن به هدفتان یاری کنیم.

ieee-logo200
sage-200
springer200
Elsevier200

ثبت سفاش در ترجمه ۴

ترجمه ۴ توجه ای ویژه‌ای به کیفیت و جلب اعتماد شما دارد. بر این باوریم که این رویکرد برای حفظ رابطه‌ای دوطرفه و درازمدت با مشتریان ضروری است. مترجمان توانای ما با استفاده از تجربه‌شان، خود را با نیاز مشتری منطبق کرده تا ترجمه‌ای برتر ارائه کنند. مهم نیست که چه نوع ترجمه ای مدنظر شماست، ترجمه ۴ از حد انتظارات شما فراتر خواهد بود.