قوانین و مقررات

استفاده از خدمات سایت ۴Translation.ir به معنی قبول قوانین و ضوابط از سوی شما می‌باشد.

  1. تعاریف

کاربران” به‌عنوان بازدیدکنندگان این وب‌سایت تلقی می‌شوند که حساب کاربری ندارند.

مشتریان” بازدیدکنندگانی هستند که همچنین دارای حساب کاربری بوده و به دنبال استفاده از خدمات هستند.

مترجم” اشخاص ثالثی که با ۴Translation به‌صورت پروژه‌ای همکاری دارند.

خدمات” به معنی تمام خدمات ارائه‌شده درزمینهٔ ترجمه و ویرایش به مشتریان است.

سفارشات” به معنی هر نوع سفارش ترجمه و ویرایش ایجادشده توسط مشتری و پذیرفته‌شده توسط ۴Translation از طریق پنل کاربری است.

سطوح کیفیت” در خط‌مشی کیفیت ۴Translation تعریف و تشریح شده است.

داشبورد” به معنای پنل و پلت فرم آنلاین ۴Translation است که در آن شما می‌توانید به حساب خود دسترسی داشته باشید، سفارشات خود را ثبت کرده و از خدمات استفاده نمایید.

استفاده از خدمات سایت ۴Translation بدین معنی است که شما با موارد زیر موافق هستید:

  • مسئول فعالیت اتفاق افتاده در رابطه با حساب ۴Translation شخصی خود خواهید بود.
  • رمز عبور خود را محرمانه نگه‌دارید.
  • عدم سوءاستفاده یا انجام فعالیت غیرقانونی با استفاده از سرویس و خدمات ارائه‌شده توسط ۴Translation.
  • با مترجمان خارج از بستر خدمات ارائه‌شده ارتباط برقرار نخواهید کرد.
  • به هر دلیلی چندین حساب ۴Translation ایجاد نکنید.

در صورت عدم توافق شما با این قوانین و ضوابط و یا مشکوک بودن ما به سوء رفتار، فعالیت‌های جعلی یا نقض این  قوانین  بااطلاع یا بدون اطلاع ۴Translation  ممکن است دسترسی شما به خدمات یا سفارش را معلق یا متوقف کند.

  1. سفارشات، تائید سفارشات، سیاست بازگشت هزینه

حساب و هزینه: قبل از شروع سفارش، ابتدا باید به‌عنوان یک مشتری ثبت‌نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد نمایید. ایجاد حساب کاربری به‌منزله موافقت شما به ارائه مشخصات فردی صحیح و دقیق بوده و اینکه از شناسه کاربری و رمز ورود خود به‌خوبی حفاظت می‌کنید. تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد بود.

سفارش: مشتری می‌تواند سفارش خود را با ارائه تمام اطلاعات موردنیاز از طریق بسترهای آنلاین، ازجمله انتخاب سطح کیفی برای ترجمه و ویرایش، آغاز نماید.

لغو سفارش: مشتری می‌تواند سفارش خود را تا ۶ ساعت پس از پرداخت لغو کند. ازآنجایی‌که سفارش پرداخت‌شده بلافاصله به مترجم تحویل داده می‌شود و وی شروع به کار می‌کند، ۱۵% از مبلغ پرداخت‌شده کسر شده و مابقی به مشتری برگشت داده می‌شود. در صورت نیاز به لغو سفارش از طریق فرم تماس و یا ایمیل با ما در تماس باشید.

زمان تضمین سفارشات در قسمت هزینه خدمات مشخص است. با توجه به ماهیت ترجمه زبان، اشتباهات در ترجمه ناگزیر رخ خواهد داد. در صورت وجود ایراد در ارائه خدمات، تا قبل از پایان یافتن این زمان با ما در تماس باشید تا مشکل را برطرف نماییم.

سلب مسئولیت: موافقت می‌کنید تا قبل از انتشار خدمات ارائه‌شده از سوی ما به‌صورت عمومی، آن را مرور نمایید، زیرا در صورت بروز مشکل ۴Translation هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.

اگر پیشنهادات و انتقادات خود را درباره خدمات ما ارسال نمایید، ممکن است از نظرات یا پیشنهادات شما بدون اجازه شما استفاده نماییم.

  1. سلب مسئولیت

در هیچ شرایطی، ۴Translation هیچ مسئولیتی در خصوص هرگونه آسیب غیرمستقیم، غیرمعمول، خاص یا ناخواسته یا زیان به کسب‌وکار و عدم توانایی مشتری در استفاده درست از خدمات ارائه‌شده توسط  سایت ۴Translation را متقبل نخواهد شد.

تیم ترجمه