درباره ما

اندکی با ترجمه ۴ آشنا شوید.

۴Translation تیمی متشکل از مترجمین حرفه ای و با تجربه است. هدف ما ارائه خدمات ترجمه و ویرایش برای اشخاص، کسب و کارها و سازمانها است. سعی مان بر این است تا رضایت شما عزیزان را جلب نماییم.

خدمات ترجمه و ویرایش را برای مکاتبات شخصی، دانشگاهیان، کسب و کارها، وب سایت ها و دیگر موارد ارائه می دهیم. خدمات ما در تمامی ساعات در دسترس است. در موارد بسیاری، توانایی این را داریم تا پروژه ها را در بازه زمانی بسیار کوتاهی به پایان برسانیم. علاوه بر ترجمه و ویرایش متون، ترجمه و پیاده سازی فایل های صوتی و تصویری نیز جز خدمات ما محسوب می شود. بدون نگرانی از اینکه پروژه شما در چه سطح و حجمی است میتوانید برروی تیم ما جساب کنید.

از خود مطمئن هستیم.

آگاهیم که  خدمات ترجمه دیگری وجود دارد. برخی از آنها ممکن است نرخ هایی پایین تر یا تحویل سریعتر را قول دهند که هرکدام کیفیت را قربانی می کند. سرویس های ترجمه ماشینی همچون Google Translate وجود دارد که از هوش کامپیوتری برای ترجمه استفاده میکنند، اما این ماشین ها توانایی درک معنای کلمات را ندارند که اغلب تحت تاثیر فرهنگ، گویش های منطقه ای، اصطلاحات و موارد دیگر هستند. ترجمه های ما به این دلیل از دقت بالایی برخوردار هستند، زیرا مترجمان ما می دانند که چگونه معانی و قصد ها را شناسایی نمایند.

  • تیمی متعهد.
  • به کارگیری مترجمان حرفه ای.
  • پیروی از تئوری های ترجمه.
  • بازخوانی توسط مترجمان ارشد.

ویژگی های اصلی ما.

گوناگونی خدمات

عملکرد فوق العاده

تضیمن کیفیت

برخی از اعضای تیم ما

عضو 4

ابراهیم

لیدر و مترجم ارشد

Every act of communication is a miracle of translation.

عضو 4

سارا

مترجم ارشد

If you numb pain you might ignore one of our greatest teachers.

عضو 4

سینا

برنامه ریز

“A translator is a reader, an interpreter and a creator all in one.”
― Bijay Kumar Das